Zarif Tesettür, Bu sezon da sektöre damga vuruyor

Zarif Tesettür, sezona en canlı renkler ile, alışıla gelmiş konseptlerin dışında, yaratıcı, yenilikçi ve çağa ayak uyduran tasarımlarla damga vuruyor. Özel günlerde, kurumsal görüşmelerde ve hayatınızın her sürecinde yanınızda olan Zarif Tesettür, hedef kitlesine en uygun tasarımları belirleyip, mükemmeliyetçi anlayışı ile özel tasarım konseptlerini siz değerli takipçileri ile paylaşıyor.

 

Gençler için mezuniyet (kep) törenlerinde, iş yemeklerinde, toplantılarda, nişan ve düğünlerde akla ilk gelen Zarif Tesettür, bu büyük altyapıda üzerine düşen sorumluluğu layığı ile yerine getirmek için sizlere en güzel modelleri sunmaya devam ediyor.

 

Gelişmiş moda altyapısı ile, sektörün en başarılı isimlerinden olan Zarif Tesettür, pelerinli, dantelli, ceket gibi modanın en çok ilgi odağı olan konseptlerde, turkuaz, mürdüm, karanfil gibi ihtişamlı renkleri, kumaşlara nakşederek sizlere en uygun hizmet kalitesini sunmaktan kaçınmıyor.

 

Uygun fiyat anlayışının yanı sıra, hediyeli abiyeleri ile takipçilerine değer katıyor.

 

Sünnet annelerinin ilgi odağı Ceketli Nur Abiye modeli, sezonun büyük ilgi odağı oldu. Arkadan fermuar şeklinde tasarlanmış abiye modelinde, altın yaldızın, nur rengi ile birleşiminde meydana gelen ihtişamlı görüntüsü, görenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

 

ceketli-nur-abiye

 

 

 

 

Nişan ve Düğün törenlerinde, salonun en şık modeli olmayı başaran Beyaz Gelincik Dantelli Abiye, Gelin ve gelin adaylarını kıskandıracak cinsten tasarlanmıştır. Bu iddialı model ile çevrenizdekilerin gözlerini üzerinize çekebilirsiniz. Saflığı ve temizliği simgeleyen renkler ile yoğrulmuş abiye modelinde, modaya kafa tutmaya ne dersiniz ?

beyaz-dantelli-gelincik-abiye beyaz-gelincik-1

Bir cevap yazın