Yeni Sezon tesettür giyim Modelleri

bordoHer sene şubat sonunda tesettür giyim sektöründe yeni sezon tesettür giyim modelleri çıkmaya başlar.

Geçen sene’nin durgun geçmesi bu seneyi dahada hareketli kılacaktır,Ünlü tesettür giyim tasarımcılarına yer verdiğimiz zarif tesettür’de Gerekli görüldüğünde Elemeler ve eklemeler yapılmaktadır.

Amacımız Müşterilerimizin Daimi Online mağazası olabilmek, ödedikleri paranın karşılığını almalardır tabi bizlerde kazandığımız paranın hakkını fazlası ile vermeliyiz.

Son Aylarda Yaptığımız sepette %20 indirim kampanyamız ve Yurtdışına Ücretsiz Posta Servisimiz ile olumlu sonuçlar aldığımızı söylemeliyiz.

 

Biz istediklerinizi veriyoruz , Hem kaliteli hem ucuz olsun Zarif’te Mevcut, Yurtdışına Ücretsiz kargo Hizmeti İlk başlatan ve devam ettiren zarif tesettür’dür.

 

Yurtiçi yurtdışı 3 gün’de kargo dedik yaptık, Yurtdışı müşterilerimiz bu duruma çok şaşırsada, Zarif tesettür söylediği söz verdiği her operasyonu zamanında yerine getirmektedir.

Yıllarını Tekstil’e ve bilişim’e vermiş bir uzman kadro ile yönetilen zarif tesettür, Sektördeki en uzman bilgi sahibi personel’ede bünyesinde yer vermektedir.

7/24 online destek hizmeti veren tek firmayız diyebiliriz, Online destek ile saat farkı olmaksızın bize ulaşabilirsiniz. Mailleriniz En geç 1 saat içinde cevaplanıyor. Online destek ile 0-2 dk içinde hızlı dönüş alabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek ekipleri 7/24 iş başında saat çok geç oldu rahatsız etmiyim demeyin…

Zarif Tesettür 7/24 whatsapp ile hizmet vermektedir. Sadece Sesli çağrılarınız 9 -19 arası yanıtlanmaktadır.

 

İstisnai durumlarda saat 12’ye kadar Telefonlarınız cevaplanabilir.

 

Tesettür Giyim‘in öncü markası olan zarif Moda, Tesettür abiye modellerinde ve büyük beden abiye modelleri‘nde oldukça iddalıdır. Özenle seçilmiş abiye modelleri son kullanıcı ile buluşmadan önce uzaman ekiplerimiz ürün kalitesini kalıp standart’ını ve diğer detayları inceleyip onay verdikten sonra sitemizde yayına girmektedir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde içiniz çok rahat olsun acaba bunu aldım yerine başka birşeymi gelir, Rengi ekranda durdugu gibimi soruları Sorabilirsiniz fakat hayal kırıklığı yaşamıyacağınızı bilmenizi isteriz.

Yurtdışından Binlerce Müşterimiz defalarca bizi tercih ediyor, Bunun en büyük sebebi şeffaf olmamız ürün kalitemizin yüksek olması ve ücretsiz kargo ile 3 günde ürün teslimatı yapıyoruz.

 

Üstelik GÜMRÜK PROBLEMİ YOK.bu sorun ile müşterisini karşılatmayan tek Online giyim Firmasıyız.

Türkiye içinde çeşitli firmalar değişim var demesine rağmen hatta sitelerde Ücretsiz değişim ve iade denmesine rağmen altına ufak bir ibare ile not: özel tasarım ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. gibisinden müşteriyi aldatmaya yönelik tavırlar sergilenmektedir.

 

Ücretsiz değişim ve iade var.Abiye ürünlerinde 24 saat Elbise ürünlerinde bu süre 1 haftadır.

Zarif Tesettür’den beğendiğiniz bir ürünü indirimli fiyatlar ile sipariş verebilir, Kapınıza ambalajında ütülenmiş düzenli bir ürünü teslim alabilirsiniz.

Şimdi tesettür giyim ürünlerimizi incelemek için https://www.zariftesettur.com/tesettur-giyim adresini ziyaret ediniz..

Bir cevap yazın