Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

nilufer-kamacioglu-gul-kurusu-favori-abiye-1Düğün sezonlarıyla Beraber 2017 için yeni sezon tesettür abiye modelleri çıkmaya başladı.

ünlü tasarımcıların birbirinden hoş zarif modelleri ile gözleriniz renk çümüşü ve model çeşitliliğine doyamayacak, Ünlü tesettür giyim tasarımcıları 2017 için birbirleriyle kıyasa en özel modeller için ter dökmektedirler.

Her geçen sene için tasarımlarına yenilik katan ve her gelecek yıl için müşteri görüşerini deneyimlerine katan uzman tasarımcılar, Müşteri isteklerini dikkate alarak tesettür giyim abiye modellerinde bir çizgi yakalamayı başardılar, Malumunuz tesettür abiye modelleri eskiden tek tip üretilip satılırken, Günümüzde binlerce model arasından tarzınıza zevkinize göre bir model bulabiliyorsunuz.

 

Özel dikim Tarih oldu diyebiliriz. Öncelerden model yetersizliği yüzünden özel dikim evlerinde dikim yaptırılırken artık özel tasarım ürünlere çok para harcamadan sahip olabiliyorsunuz.

Yeni sezon için birbirinden özel tesettür giyim tasarımcılarımız, Renkli ve kaliteli dokunuşları ile sevebileceğiniz yüzlerce model hazırladı, her geçen gün datamız bu modeller ile yenilensede içerisinde bulunduğumuz sezon dolayısıyla Modeller erken tükenip stoklara kapanmaktadır.

Bu sene büyük beden tesettür abiye İçin Devrim diyebiliriz.

bera-abiye-gold-nesrin-emniyetli-1

Büyük beden tesettür Modelleri‘nde Ünlü markaların Başında Gelen nesrin emniyetli özel tasarım tesettür markası bu sene çıkarttıkları özel tasarım büyük beden elbise ve abiyeler ile rakiplerine açık ara fark ile yine zirveye geldi diyebiliriz.

Tamamen giyinilebilir ürünler üreten Nesrin emniyetli markası ürünleri giyindiğiniz zaman sizi çok daha zarif gösterecektir.

Kullanıcı hatlarını dikkate alarak büyük beden giyimde her türlü olanağı göz önünde bulunduran nesrin emniyetli markası kullanıcıları ürünleri giyindiği zaman vücut hatlarını mürkün mertepe kapatmaktadır.

Büyük beden giyinen Müşterilerimizin en büyük derdi Vücut hatlarım belirgin olmasın.

Evet nesrin emniyetli tasarımları vücut hatlarını belli etmemektedir.Tek şart Kendinize olan abiye veya elbiseyi tercih etmenizdir.küçük beden abiye veya elbisenin içine girerseniz eğer muhakkak bu sizi sıkacak hatlarını ortaya koyacaktır.

Özel kesim yapılarak üretilen Nesrin emniyetli tasarımları Yıllardır açık ara fark ile zirede kalarak en çok tercih edilen büyük beden bayan giyim markası olmuştur.

yurtdisi-tesettur-kargo

2017’de YURTDIŞINA BEDAVA KARGO.

2016 yılında başlatılan kampanyamız aralıksız devam etmektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız tesettür giyim alışverişleriniz’den yurtdışına kargo ücreti alınmayacaktır.

 

Fransa,almanya,belçika,hollanda bütün avrupa ülkeleri ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanabilir.

 

Bir cevap yazın