Yazın Giyilecek Renkli Tesettür Elbise Kombinleri

Gizem Kış - Miray Elbise - Haki2018 ilkbahar/yaz koleksiyonunda, rengarenk, canlı, doğayı temsil eden yaprak ve çiçekler ile bezenmiş olan, natürel tesettür elbise çeşitleri çok gözde durumda.

 

 Yağmurluk ile Kombine Edilen Kırmızı Elbiseler

 

Stil sahibi olan, yağmurluklar, düz renk kumaşlar üzerine, rengarenk desenler ile çalışılmış. Yağmurluklar, üzerilerine sulu boya fırçaları ile desen yapılmış görüntüsü veriyor. Kırmızı fırfırlı elbise, kırmızı fırfırlı çanta ve kırmızı ayakkabı, krem şal ve yağmurluk kombinasyonu olağanüstü bir görüntü veriyor. Bu kıyafet, baştan sona kırmızı kombinasyonunu yaptıracak cesarete sahip. Sokak stilinden, pazar günü stiline, ofis stilinden, hafta başı stiline kadar her yerde kullanılabilecek, iddialı bir kombinasyon.

 

 Eteklerde Çizgi ve Renkler, Maksi Boyda Trençkotlar ile Kombine Edilen Elbiseler

 

2018 baharında yine göze çarpan en iddialı kombinler, renk renk, çizgi çizgi kloş etekler ile yapılıyor. Bahar mevsiminde vazgeçilmez olan trençkotlar, sıkıcı renklerden kendini kurtarmış durumdalar. Büyük enerji veren sarı trençkotlar, gökyüzünden rengini almış olan mavi trençkotlar maksi boylarda çalışılmış. Boy uzunlukları nedeni ile, her renkten elbise ile kombine edilebilecek olan bu trençkotlar, tesettürlü hanımları şıklık yarışında öne taşıyor.

 

 Pötikare Elbiseler

 

Elbiseler üzerindeki pötikareler, pembe, kırmızı, sarı her renkte çalışılmışlar. Şık ve cool duruşları ile göz doldurmakta olan bu pötikareli elbiseler, bel çantaları ve cool kemerler ile kombine ediliyor.

 

Çiçek Baskılı Elbiseler

 

Uçuşan kumaşlar ile yapılarak, yazı çağıran bu elbiseler, üzerilerinde rengarenk çiçek baskıları taşıyorlar. Doğanın taze güzelliği ile tasarımları yapılmış olan bu tesettür elbiseler, A kesim olarak tasarlanmışlar.

 

Oversize Elbiseler

 

Stil ikonlarının yeni tasarımlarından biri olan oversize elbiseler, terlik ve sandaletler ile çok güzel bir kombinasyon oluşturuyor. Terlik ve sandaletler kıyafetler üzerinde, bohem tarzdan etnik tarza geçiş yapan bir etki bırakıyor.

 

Gömlek Yelek Elbiseler

 

Beyaz ipekten yapılmış gömlekler, bahar çiçekleri ile donatılmış, önü kapalı, uzun yelekler ile giyildiğinde, çok farklı tarzda bir elbise kombini ortaya çıkıyor. Casual uzun yeleklerin feminen tavırları, beyaz gömlekler ile birleştiği zaman, çok cool bir elbise kombinasyonu ortaya çıkıyor.

 

Pileli Elbiseler

 

Pile etekli elbiseler, özellikle çalışan tesettürlü hanımlar için bir kurtarıcı görevi görüyor. Blok renk duruşuyla göze çarpan bu elbiseler, sivri topuklu ayakkabılar ile enfes bir kombinasyon oluşturuyor.