Uzun Kollu Tesettür Elbise Modelleri

Öncelikle belirtmek isteriz , Tesettür elbise modelleri %97 oran ile uzun kollu olarak üretilmektedir.

Kısa Kollu Tesettür elbise modelleri ise, genellikle kombin model olan ceket elbise tesettür takım modellerinde üretilmektedir.

Bunun Başlıca sebebi hem elbise hemde ceket üst üste giyinen bayanı terletme yapmasın bunaltmasın diye elbise modellerini genellikle sıfır kollu üretilir.

Üzerinde ceket olmayan bütün tesettür elbise modellerimiz uzun kollu üretilmektedir, resimlerde görüldüğü üzere.

 

Tesettür elbise modelleri genel olarak günlük giyim üzerine üretilmektedir, Sitemiz üzerinde bulunan elbise modelleri Ünlü özel tasarımcılar tarafından üretilmektedir, Modellerimiz seri üretim olmayıp her birinde özel işcilik ve emek mevcuttur.

Her modelde sadece sınırlı sayıda üretilip dünyanın dört bir yanına gönderilmek için satışa sunulmaktadır. Bizden aldığınız bir tesettür elbise veya abiye modelini başka bir ortamda görme şansınız  Milyonda bir denilecek kadar az, Bunun en büyük sebebi sadece türkiye değil dünyanın dört bir yanına satış yapmamızdan kaynaklanmaktadır.

 

Ürünlerimiz Stoklara girmeden önce yıkama talimatlarına göre yıkanıp test edildikten sonra satışa açılmaktadır.

Piyasada ürün kontrollü satış yapabilen tek firma Zarif Tesettür‘dür Bu alanda ikinci bir firma söz konusu değildir.

Tesettür elbise modelleri üretilmeden önce Yapılacak kumaşların ısı dayanıklığı güneş geçirme özelliği ve En önemlisi Kırışıklık hassasiyeti gibi önemli detaylar firmamızda bulunan Kalite kontrol Yetkilileri Tarafından yapılıp İlgili Tasarımcıya rapor olarak sunulduktan sonra Üretim Başlanır veya iptal edilir.

 

Özel tasarım ürün satmamızın ve bu kadar refah olmamızın en büyük sebebi Sadece kalitesine güvendiğimiz tesettür elbise kumaşlarından elbiseler üretmemiz en büyük sebebimizdir.

Zarif Tesettür, yeni bir firma olmayıp türkiye sınırları içinde kurulup tüm dünyaya tekstil alanında hizmet veren yerli ve eski bir firmadır, Öncelikli amacımız ürettiğimiz ürünleri pazarlarken Marka bilinirliğimizi Korumak ve politikalarımız dışına çıkmamak.

 

Uzun kollu tesettür elbise modelleri, yeni sezonda çok daha şık, renkli ve desenli olarak yüzlerce modele imza atan ünlü tasarımcıların ürünlerine sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan ürün resimlerinde kesinlikle FotoShop tarzı programlar ile yanıltma çalışmaları yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz müşterilerimizin daha rahat gözlemleyebilmesi için her açıdan fotograflanarak satış noktalarına yüklenmektedir.

 

2017 Uzun kollu tesettür elbise modelleri‘nde Favori modeller Yine düz kesim tesettür elbise modelleri olacağı görülmektedir.

Son yıllarda kapalı giyinen hanımlar, Daha şık olabilmek için daha sade daha az detaylı ürünler tercih etmektedir.

Düz kesimli tesettür elbise modelleri her ortamda rahatlıkla tercih edilebilinir bir model olduğu 2016 yılında ünlü blogger lar tarafındanda onaylanmıştır.

 

Her ne kadar tesettür giyim’in modası olmasada Günümüz şartlarına Ayak uyduran giyim Türlerinden biride Tesettür’dür öyleki ülkemizde ve avrupa’nın çeşitli ülkelerinde tesettür giyimli müslüman kadınlar var olduğu sürece Tesettür giyim Sektörün nabzına yön verecektir.

 

2017 Yılı için tesettür elbise modellerinde daha az detaylı elbiseler tercih edebilirsiniz, Elbise kombinlemenin en güzel yolu , üzerine giyilen bir ceket kaban trenç ve Kesinlikle bir Kolye detayı ile süslendirilmelidir.

 

Büyük Beden giyin’en hanımlar için tesettür elbise tercihi sade renkler yerine koyu renkler ve desenli modeller tercih edilmelidir.

Hatta mümkün mercide Yukarıdan aşşağı çizgili modeller Balık etli giyinen hanımları daha zarif göstermektedir. Yatayına çizgili modeller pek tercih edilmemelidir.

Firmamiz üzerinde genç tesettür elbise modelleri ve orta yaşlı tesettür elbise modelleri mevcuttur her yaştan bayan’a ürünlerimiz hitap etmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın