Tesettür Markaları Online Satış Zarif’te

Tesettür Giyim furyası son yılların en trend gelişmelerinden olmaliki, Tesettürlü hanımlar çok daha şık çok daha modern olmaya başladı.

Önceki yıllarda imkanların kısıtlı olmasından dolayı, Daha paspal bir şekilde mecburi giyinmek zorunda kalan hanımlar, Bu durumdan yıllarca muzdarip olmuş haftanın ayın yılın senelerin rukiş’i seçilmiştir.

2000 li yıllardan sonra tesettür’ün az da olsa gelişmesi ile birlikte kapalı giyinen hanımlar biraz daha giyim kuşamlarına dikkat etmeye başladı, Ama yinede güzel giyinebilmek için o yıllar gerçekten çok yetersizdi, 2005 li yıllarda butik özel tasarım tesettürcüler yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı fakat o zamanda pek bir hareketlilik kazanılmadı.

2010 yıllarında özel tasarımcılar kendini göstermeye başladı şuan günümüzün en iyi tasarımcıları o yıllarda ufak terzi butik şeklinde açılan özel tasarım tesettürcüleridir.

Bunlar şimdilerin Pınar şems markası,minel aşk , an-nahar, som fashion gamze polat gibi başlıca tesettür giyim markalarıdır.

Zarif Tesettür Yılların Eskitemediği en eski tesettür giyim firmalarının başında gelmektedir.

Önceki yıllarda Avrupa’ya Ağırlık olarak ihracat yapan zarif giyim, Fransa,almanya ,danimarka,avusturya,avustralya gibi avrupa ülkelerine en çok tesettür giyim ihracatı yapan 1 numaralı giyim firmasıdır.

 

Firmamız bünyesinde Tesettür giyim sektörünün en kaliteli tesettür tasarım firmaları yer almaktadır, bu firmaların ürünlerine en yeni tasarımlarına çeşitli kampanyalardan daydalanarak zarif tesettür üzerinden online olarak satın alabilirsiniz..

Online alışveriş yapmak Zarif ile Çok Kolay..

Zarif tesettür’den türkiye’den kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz, Eğerki avrupa’nın çeşitli ülkelerinde iseniz sipariş adımları en kolay şekilde revize edilmiştir.

 

Avrupa’dan sipariş verebilmek için beğendiğiniz ürünü öncelikle alışveriş sepetinize ekleyiniz.

Sipariş sayfası tek sayfa olup tek sayfa üzerinde adres bilgilerinizi girdikten sonra ödeme metodunu seçerek (Türkiye – Kredi Kartı , Kapıda Ödeme , Banka Havale-eft ) Yurtdışı için , Kredi kartı veya western unior seçeneği ile siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Sipariş işlemlerinizi tamamlamak için üye olma zorunluluğu yoktur, misafir seçeneği ile alışveriş yapabilir takip işlemlerinizi telefon numaranıza gelen sms ile takip edebilir ve aynı zamanda mail adresi girdi iseniz mail adresinize gelen bilgi mesajları ile takibini sağlayabilirsiniz.

Sipariş işlemleri türkiye içinde avrupa içinde çok kolay, Çok kısa sürede kapınıza kadar teslim ediyor, ürün kalitelerimiz resimde ne görüyor iseniz birebir aynı ürün gelmektedir.

Hızlı destek için whatsapp hesabımız 7/24 hizmetinizde whatsapp numaramız : 0545 540 6000 zarif tesettür whatsapp hattımız üzerinden hızlıca iletişim’e geçebilirsiniz bizimle.

 

Türkiye için hızlı değişim ve iade Garantisi, Beğenmediğiniz ürünü size gelen değişim ve iade formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz iade işlemleriniz 1 hafta içinde tamamlanacaktır.

Kredi Kartı ile Alışveriş yapmak Çok Güvenli

Web sitemiz hiç bir şekilde Kredi kartı bilgileri Kaydetmemektedir.

Özel güvenlik sertifikaları ile BANKA ONAYLI Sitemiz dışarıya karşı korunmaktadır, Ödeme işlemleriniz Banka ile sizin aranızda Özel sistemler ile yapılmaktadır. Ödeme adımları siz banka ve sonuç yani Zarif tesettür olarak yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın