Tesettür Giyim Tasarımları Bu Sezonun Öne Çıkanları

Hasret Tesettür Elbise - Fuşya - Sümeyra AksuKapalı bayanlara yönelik hazırlanan sezonun trend modelleri içerisinde tunik tasarımları yer almaktadır. Tunik modelleri açık renk ayrıntıları kullanılarak tasarlanmaktadır. Bahar sezonunun trend ayrıntıları ile hazırlanan tunik modellerinde gömlek kumaşları kullanılarak tasarımlar oluşturulmaktadır. Kesim unsurlarında da yine gömlek kesimleri ön planda tutulmaktadır. Sezonun en çok dikkat çeken modellerinden biri açık mavi ve bej renklerde tasarlanan, gömlek kesimli tunik modelleridir.

 

Sezonun açık renk ve trend tunik modellerine Zarif Tesettür markası aracılığı ile ulaşmak mümkündür. Kaliteli tasarımların yer aldığı ürün yelpazesi içerisinde en geniş yer şık ve trend ürünlere verilmektedir. Sezonun simetrik tasarımlı trend tunik modelleri ise yine ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Simetrik kesimli modellerde beyaz ve mavi renklerin aynı anda kullanıldığı çizgili tasarımlar öne çıkmaktadır. Simetrik modeller ön kısım diz boyunda, arka kısım ise uzun ve kuyruk şeklinde bir kesim ile tasarlanmaktadır. Bu tasarım simetrik bir model meydana getirmektedir. Sezonun trend desenleri arasında yer alan çiçek baskıları ve çizgili baskılar tuniklerde kullanılmıştır.

 

 Sezonun Öne Çıkan Tesettür Tulum Modelleri Nelerdir?

 

Ahunisa - Ä°nci Tulum - SaksKapalı giyim modasında sezonun önde yer alan diğer tasarımları ise tulum modelleridir. Tulum seçenekleri bayanların hem farklı bir tarza sahip olmalarına hem de şık bir görünüme kavuşmalarına yardımcı olmaktadır. Tulum modellerinde kullanılan sezonun tesettür giyim şekline ait trend renkleri ise bayanların dinamik bir tarza sahip olmalarına olanak sağlamaktadır. Tulum modellerinde geniş paça kesimi tercih edilmekte ve tulumların üst kısmında şifon kumaş uygulaması yapılmaktadır. Kaliteli kumaşlar ile meydana getirilen modeller, üstlerine eklenen şifon kısım ile hareketli bir hale getirilmektedir. Şifon detaylı tulumlar da lacivert, mor, pudra ve bakır renkleri sezonun ön planda tutulan renkleridir.

 

Sezonun diğer tulum modellerinde ise iki ayrı parça olarak görünen modeller yer almaktadır. Bu modellerde gömlek ve altında kullanılan bir pantolon yapısında gözüken model aslında, birleşik olarak tasarlanmaktadır. Üst beden kısmı düğmeli ve gömlek yaka olarak tasarlanmaktadır. Alt kısımda ise geniş kesim ile oluşturulan salaş pantolon tercih edilmektedir. İki renk olarak tasarlanan modeller, üst ve alt beden içerisinde uyumlu renkler tercih edilerek tasarlanmaktadır. Genel olarak pantolon kısmı siyah tercih edilirken, üst beden siyah ve pembenin ya da mavinin bir arada kullanılması ile tasarlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın