Tesettür Giyim Markaları İsimleri

Tesettür giyim sektörü oldukça geniş bir kitleye hitap eden çok büyük bir sektör, Dünyanın dört bir yanında bulunan tesettürlü hanımlar için tasarlanan bir çok ürün türkiye çıkışlı olması türkiye için büyük bir önem arz etmektedir.

 

İnternet üzerinden tesettür giyim alışverişi yapmadan önce bir araştırma yaparsınız, Eğerki kaliteli giyime önem veriyor ve para sizin için ikinci planda ise Marka ürünlere yönelirsiniz.

Marka giyim olayı diğer sektörlerle kesinlikle karıştırılmalıdır, Sebebi Bu ürün marka pahalı başka yerde aynısı daha ucuz yaklaşımı kesinlikle yanlıştır.

Tesettür giyim sektöründe marka ürünler el işçiliği ve kumaş ve diğer envanter parçaları en kaliteli ürün gruplarından seçilerek kullanılmaktadır.

 

Ucuz tesettür giyim‘in size kazandıracağı pek birşey yoktur daha ucuza alabilirsiniz fakat üzerinizde hiç bir zaman kaliteli durmayacaktır kalıp bozukluğu kumaş sıkıntısı yıpranma iç gösterme gibi problemlerden biri veya daha fazlasıyla muhakkak karşılacaksınız.

Bir gün bünyemizde ucuz ürün gurubuna yer versek bile ( Bunu hiç düşünmüyoruz ) Kesinlikle Bu gerçek değişmeyecektir.

Firmamızda ve Firmamızda bulunan Marka ürün resimlerinde Göz yanıltması Shoplanma gibi Tüketiciyi yanıltacak hiç bir işlem bulunmamaktadır.

Abiye veya tesettür elbise almadan önce iyi araştırmanızı ve ilgili satıcılardan Değişim iade ve ürün hakkında sorular sormanızı tavsiye ederiz.Bünyemizde bulunan Ünlü tesettür giyim markalarından bazıları Rastgele sırasıyla şöyledir.

 

1. Gamze Özkul

Gamze özkul markası daha önceki ismi ile Gamze Polat Giyim, Yıllardır sektörde Tesettü giyim üzerine her gruptan ürün tasarlayan ve markası sınırları aşan sıfırdan Kendi imkanları ile dünya markası kıvmına gelen ünlü tasarımcılardan biridir.

Özellikle Abiye konusunda Çok profosyonel olan ve firmamızda en çok satan tasarımcılardan biri olan Gamze özkul ürünleri, Neredeyse %100 Beğeniye sahip geri dönüşü en etkili tasarımcılardan biridir.

2. Minel AŞK

Minel aşk markası uzun yıllardır sektörde olan ve özel tasarım abiye alanında ilk abiye markalarından birisi olan ve sektördeki saygınlığı ürün kalitesi ile Perakende müşterimizin beğenisi kazanan Minel aşk markası ilk günden beri zarif tesettür çatısı altında yeni sezon ürünleri sergilenmeye devam ediyor.

Minel aşk yanında bir çok kişiyi eğiterek sektröre yeni tasarımcılar kazandırmasıyla ünlü tesettür giyim markalarımızdan biridir.

2018 yılına bomba gibi girecek olan minel aşk ürünlerini yakından inelemek için sitemizi takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

3. An nahar

Abiye ve elbise alanında çok başarılı olan ve muazzam bir kalitesi bulunan An nahar markasının bir çıkarttığı ürün uzun yıllar canlılığını korumaktadır.

Fix modelleri arasında yer alan Gülce elbise ile yüzlerce müşteriye ulaşmamızı sağlayan modelin Tasarımcısı An nahar markasıdır.

 

4. Som Fashion

Som fashion markası Dubai moda haftasına katılan Başlıca tasarımcılardan biridir. Som fashion marka ürünleri tüm Dünya’da beğeni ile satın alınan ve yurtdışı moda haftalarında ilk davet edilen markaların başında gelmektedir.

 

Som fashion Abiye , elbise ve tunik gibi ürünler ile ön plana çıkmaktadır.

 

4. Sümay Moda

Büyük beden’de En çok tercih edilen marka 56 beden’e kadar model tasarlayan markanın ürünleri zarif tesettür ayrıcalığı ile tüm dünyaya sevkiyatı yapılan ve fiyat kalite bakımından çok beğenilen marka büyük beden tesettür giyim seçimi yapılırken tercih edeceğiniz marka olmalı.

Büyük beden elbise ve abiye kategorisinde çok başarılı olan marka pantolon tunik takımlarıyla başarısını süslemektedir.

 

 

5. Hazem

Genç tarz giyim için HAZEM markası tek geçiliyor, Gençleri hedef kitle olarak baz alan Genç tasarımcı Hazem Tüm yaş grupları için stil tarz ürünler tasarlamaktadır.

İkili takımlar ve krep tesettür elbise modelleri ile sevilen marka Sektöre yeni girmesine rağman çok fazla beğenildi zarif tesettür üzerinden ulaşabileceğiniz Hazem markası Tarz olmak isteyen hanımlar için abiye elbise modelleri ile sizi istediğiniz görüntüye kavuşturacaktır.

 

 

Bünyemizde bulunan Tesettür giyim markaları sayısı 50 kadar olup Hepsi birbirinden özel alanında uzman tasarımları ülke sınırlarını aşmış avrupa ve Türkiye’de çok fazla Tercih edilen markalardır sizde tüm markalarımızı incelemek istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın