Tesettür Eşofman Tunik Modelleri Nelerdir?

tesettür tunikKendi giyim tarzını oluştururken tesettür kurallarına uygun giyinmek isteyen kadınlar en çok tercih ettiği giyim parçası olan tunikleri daha fazla kullanmaktadır. Çünkü kullanımı hem çok rahat hem de tesettür giyim kurallarına uygun olmaktadır. Tesettür tunik modelleri şıklığın yanı sıra uygun fiyatları ile her bütçeye uymaktadır.

 

 Hem Rahat Hem De Şık

 

           Tesettür tunik modelleri içerisinde en çok tercih edilen tunik modeli eşofman tarzı tunikler olmaktadır. Tesettürlü kadınlar şıklığı ve aynı zamanda rahatlığı birlikte arzuluyor. Kaplan desene sahip eşofmanlar ve ya eşofmana işlenen taşlar sayesinde tesettürlü kadınlar gün içerisinde şıklığını elden bırakmıyor.

 

Tesettür tunik modellerinde de bazı tasarımlar bileklere kadar bazı tasarımlar ise dize kadar uzanan eşofman tunikler ayrıntılarıyla ilgi görüyor. Eşofman tunik modellerinin üzerine kullanılan armalar, payetler ve özellikle kollara yapılan danteller hem harika bir uyum sağlıyor hem de kullanan kadınların daha genç bir çizgiye taşıyor. Eşofman tunik modelleri daha çok kapüşonlu olarak tasarlansa da düz yakalı modelleri de bulmak mümkün. Çoğunlukla bu modeller fermuarlı olarak tasarlanmaktadır.

 

Fermuarlı eşofman tunikler renk seçimi ile de kendini gösteriyor. Kimi kırmızı kimi gold ve ya gümüş rengi kullanılan fermuar tesettür tunik eşofmanlara hareketlilik kazandırıyor. Diğer bir eşofman tunik modeli ise, asimetrik kesime sahip, fermuarsız ve düğmesiz sıfır pamuklu kumaştan yapılan eşofman tunik modelleridir. Genç kesim tarafından çok ilgi gören bu model, fermuarsız olmasından dolayı rahat giyilip çıkarılma kolaylığı da sağlamaktadır. Eşofman tuniklerde her renk üretimi mevcut olup daha çok vizon, lacivert ve haki renkleri daha çok tercih edilmektedir.

 

 İkili Takım Şeklinde De Satışı Bulunmaktadır

 

Eşofman tesettür tunikler etekli ve ya pantolonlu olarak ikili takım şeklinde de satışı bulunmaktadır. Bu da tesettürlü kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Çoğunlukla likralı kumaştan astar kullanılmadan üretilen eşofman tunikler, genellikle baskılı modellerden oluşuyor. Her ne kadar kap ya da elbiseye benzese de tunik mantığı ile tasarlanmış kıyafetlerdir. Eşofman tesettür tunikler ponponlu spor ayakkabı ile harika uyum sağlamaktadır. Üzerine tercih edeceğiniz uyumlu bir şal ile spor tarz şıklığı elde edilir.