Tesettür Dış Giyimde Hangi Modeller Bulunmaktadır?

 

tesettür dış giyimTesettür giyim kadın vücudunu örten kıyafetler anlamına gelmektedir. Tesettürlü kadınların dışarı çıkarken üzerine aldıkları giyim parçasınada tesettür dış giyim denilmektedir. Tesettür dış giyimde alternatifler çok fazla olmaktadır. Dış giyim alternatiflerinde model ve desen bakımındanda çeşitlilik bulunmaktadır.

 

 Dış Giyim Parçalarında Ceket Ve Paltolar İlgi Görmektedir

 

Tesettürlü kadınların dışarı çıkarken üzerine alabileceği birçok çeşitli tesettür dış giyim ürünleri bulunmaktadır. Şık ve kullanışlı olan tesettür dış giyim ürünleri tesettürlü kadınların kendi tarz ve stilini ortaya çıkarmaktadır. Büyük bir kurtarıcı durumu olan tesettür dış giyim ürünleri acil dışarı çıkılması gerekilen durumlarda tesettürlü kadınların en büyük kurtarıcısı olmaktadır. 2018 yılı tesettür dış giyim modasında en çok tercih edilen parçaların başında panço modelleri gelmektedir. Hem rahat kullanımı hem de kolay kombinlenmesi bakımından oldukça kullanışlı olan panço modelleri bol kesime sahiptir. Panço modelleri kısa ve uzun olarak tasarlanmaktadır. Panço modelinin yanı sıra diğer bir dış giyim ürünü olan ceketlerde tesettürlü kadınlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Kısa ceket kombininde etek tercih edilebilirken uzun ceketlerde ise pantolon daha şık ve modern bir görünüm oluşturmaktadır. Klasik giyim seven ya da çalışma hayatında yer alan tesettürlü kadınlar sıkça ceketler ile kombin yaparak şık bir görüntü oluşturabilirler.

 

 Tesettür Dış Giyimde Uzun Modeller

 

Tesettür dış giyimde ceket ve pançoların dışında daha uzun modeller istiyorsanız pardesü modelleri ideal olmaktadır. Pardesü değişik renk ve modellere sahip olan ve kıyafetinizin üzerine boydan giyilebilen bir tesettür dış giyim parçasıdır. Günlük hayatta aniden dışarı çıkmanız gerektiğinde üstünüze alabileceğiniz rahat ve kullanışlı bir giyim ürünüdür. Pardesülerin ayak bileklerine uzaması sebebi ile bir nevi elbiseyi andırmaktadır. Pardesüden biraz daha kısa dış giyim ürünü olan kap modelleri pantolon ile kombinlendiği takdirde harika bir görüntü oluşturmaktadır. Kap rengine uygun pantolon tercihinde bulunarak bir bütünlük oluşturulmalıdır. Rahatlık ve görsellik açısından tesettür dış giyimde kap modelleri daha çok rağbet görmektedir. Bunun yanı sıra elbise tarzı tesettür dış giyim ürünü isteyenler için ferace modelleri bulunmaktadır. Feracelerde kullanılan çeşitli işlemeler ve modeller feracelere ayrı bir hava katmaktadır.