Tesettür Abiye İle Nasıl Şık Olunur?

 

Melek Abiye - Pudra - Pınar ŞemsKadınları etkisi altına alan abiyeler, giyen kişiler üzerinde farklılık yaratıyor. Her beden kadına uyabilecek, bir çok renklere ayrılan tesettür abiye seçenekleri özel günlerin kurtarıcısı oluyor. Şık bir davete katıldığınızda, giyimin etkisi büyüleyici olmalıdır ki dikkatleri üzerinize çekebilesiniz. Her tesettürlü kadının beğenisine uygun, rengarenk, çeşitli modellere ayrılan abiyeler, nişan, düğün, söz, kına gecesi, sünnet merasimi, doğum günleri, bebek mevlidi gibi pek çok günde abiyeler ön planda olmaktadır. Bu nedenle abiyelerin renginin ve deseninin iyi bir şekilde seçilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

 

 Abiyelerle Şıklık Yakalamak

 

İnsanların giyimlerine önem vermesi önemlidir. Temiz ve kaliteli bir giyim ile her ortamda dikkatleri üzerinize toplayacağınız kesin oluyor. Hele ki tesettürlü kadınlar için beğeni toplayan abiye çeşitleri sayesinde, beğenen herkes aynı ürünü ve dahasını almak isteyecek. Mürdüm rengi abiyelerde şık bir görsel etkisi veriyor. Mürdüm renk püskül detaylı, belden aşağıya açılan model ile her bedene ait kadın bu abiyeyi kolaylıkla giyebilecek. Gri renk bir abiye üzerindeki ince işleme detayları sayesinde, pek çok kadın bu ürünün etkisi altına girecek.

 

Aynaya baktığınız zaman kendinizi iyi hissetmeniz, üzerinizdeki kıyafetlerin etkisinden kaynaklanmış oluyor. Giydiğiniz ve içinize sinen abiye tasarımları pek çok kişinin de beğenisini alacaktır. Kına gecesinde bindallı ile birlikte abiye giymeyi de tercih eden kadınlar için, kırmızı rengindeki, omuzdan göğüs kısmına doğru gelen fırfır modeli, kına gecenizde parlamanıza vesile olacak. Zayıf kadınların tercih edebileceği, vücuda oturan model, gri ve pudra renkleri bulunan pırıl pırıl abiye modeli gözleri şenlendirecek.

 

 Abiye Seçenekleri

 

Gri rengindeki, parlak kumaştan tasarlanan, kat kat model abiye seçeneği ile güzel günlere mutlu katılmanız sağlanıyor. Kendi nikahınızda tercihen kullanabileceğiniz, ekru renk, tüllü model abiye ile mutlu günlere merhaba diyeceksiniz. Mavi renk, aynı kumaştan yapılan çiçek detaylı abiye, siyah renk yıldız detaylı abiye, üç boyutlu bebe mavisi abiye, somon rengi zarif model abiye, ekru rengi deniz dantelli abiye, fuşya rengi püsküllü model abiye ve dahası tesettürlü kadınların özel günlerinde mutlu ve şık olmaları için hazırlanmış oluyor.