Söz İçin Tesettür Kıyafet Modelleri

Her genç kızın en büyük hayalidir evlilik, beyaz gelinliği giymek. Bu güzel hayale giden yolların ilk adımı ise söz merasimidir. Söz merasiminin yapılacağı zamanlarda tatlı bir telaş başlar. Acaba ne giymeliyim diye. Bu en güzel ve en özel gününüz için ortamda bulunan en şık bayan siz olmalısınız. Önceki zamanlarda tesettürlü bayanlar için özelliklede bu tarz özel günlerinde giyebilecekleri kıyafetler açısından çok fazla renk ve modelde seçenek bulunmuyordu. Ancak günümüzde giyim üreticilerinin tesettürlü bayanlar için bir çok model ve renkte özel kıyafetler üretmektedir.

Tesettürlü Bayanların Söz Töreni İçin Seçeceği Kıyafetlerde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Bu özel gün için seçeceğiniz kıyafetler özellikle beden ölçülerinize tam uyumlu olmalıdır. Özellikle ten renginizle olan uyumunu yakalamaya dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde elbisenize takacağınız aksesuarlar da kıyafetiniz tamamlamak adına çok önemlidir. Örneğin yapma çiçeklerden yapılan eşarp ya da şalınızın üzerine takacağınız hoş bir taç olabilir. Kolye seçiminize de aynı şekilde bütünlüğü ve uyumu yakalamak için dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tesettürlü Bayanların Söz Merasimi İçin Elbise Modelleri

Tesettürlü bayanların bu özel günü için üretilmiş olan bir çok model bulunmaktadır. Ancak önemli olan husus kesinlikle beden proporsiyonunuza uygun olmalıdır. Örneğin biraz fazla kilonuz var ise katlı elbiseleri tercih edebilirsiniz. Renk olarak ise biraz koyu renkleri tercih etmelisiniz. Böylece daha zayıf ve zarif bir görünüm yakalamış olursunuz. Eğer ki zayıf bir vücut tipine sahip iseniz bu senenin modası olan pudra pembesi, kırık beyaz, açık mavi gibi sade ve hoş renkleri tercih edebilirsiniz. Bu sezonun söz elbiseleri için en moda ve en çok tercih edilen modelleri ise düz, sade, danteller ve tül detaylı elbiselerdir.

daha fazla söz kıyafeti için https://www.zariftesettur.com/tesettur-abiye/ adresini ziyaret ediniz

Bir cevap yazın