SINIRLARI ZORLADIK “HER BEDENDE GÜZELLİK DİYORUZ” 58 BEDENE KADAR TASARLIYORUZ

Güzel ve hoş bir görünüm zayıf veya kilolu tüm kadınların sahip olmak istediği bir görüntüdür.

Kilolu kadınların sahip olmak istediği Zarif elbiseler onların daha ince ve daha şık görünmesini sağlamaktadır.

İşte bu nedenle Sümay Moda ve fahrunnisa markası ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalar sayesinde tüm marka ve modellerde 54 bedene hatta bazı ürünlerde 58 bedene kadar modelleri tasarlayarak kilolu kadınların da birbirinden şık tasarımlara üzerinde taşımalarını sağlıyoruz.

Hoş ve şık bir görünüm herkesin hakkı özellikle kilolu kadınların kusurlu bölgelerinde daha kusursuz hale getirebilmek için tasarlanmış olduğumuz büyük beden tasarımlar şıklığı zarafeti ve asaleti tüm kadınların yaşamasının sağlayacaktır. Yeşil, mavi, kırmızı ve bahar abiye çiçek desenleri birçok tasarım ile sizler de istediğiniz görünümden çok daha fazlasını elde edebilir, girdiğiniz her ortamda fark edilerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Zarif’te kombinleri uygun tasarımlar ile ideal bir görünüme sahip olabilmek oldukça kolay… Tasarladığımız elbiseler ve abiyeler üzerinize öyle yakışacak ki başlı başına şıklığı sizlere kazandıracak ve doğru dokunuşlar ile sezonun en trend görünümüne sahip olabilmeniz sağlanacaktır.

Sümay moda ve fahrunnisa markası olarak sizlere sağlamış olduğumuz tasarımlar arasında birbirinden şık ürünlerin yanında uygun fiyatlar ve zengin seçenekler de yer almaktadır.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda şıklığı ve güzelliği birbirinden güzel elbiselerle gerçekleştirmek istiyorsanız bedeninize ve vücut yapınıza en uygun tasarımları sizlere sağlayan zarif online sitesi üzerinden Sümay moda ve fahrunnisa tasarımlarını inceleyebilir, en şık ve en güzel tasarımları üzerinizde taşıyarak bu sezonun vazgeçilmez kombinlerini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Şıklık ve zerafet denildiğinde sizlere zengin seçenekler sağlayan online sitesi büyük bedende de vazgeçilmeziniz haline gelecek.Bütün Büyük Beden Modellerimizi incelemek için TIK TIK..

Bir cevap yazın