Kış Sezonunda Tesettür Kaban Şıklığı

 

tesettür kabanKış aylarında şıklığı ve kullanışlılığı ile dikkatleri üzerine çeken tesettür kaban modelleri yepyeni seçenekleri ile moda dünyasındaki yerini almaktadır. Modellerinde ince detaylar her geçen gün kendini yenilemektedir. Gidilecek her ortam için binlerce kaban çeşidi bulunmaktadır. Günlük hayat için sokak modası diye de adlandırılan spor modeller tercih edilirken, özel zamanlar için klasik modeller tercih edilebiliyor.

 

Şıklığından ve zarafetinden ödün vermeyen kadınların gözde tercihlerinden biri de kemer detaya sahip şık kaban modeli olmuştur. Ayrıca özellikle inci detay modeller bu sezon vitrinlerdeki yerini aldı. İnci detay kollarda, göğüste ya da eteklerde bulunabiliyor. Nere bulunduğu fark etmeksizin dikkat çekici bir detay sunduğunu söylemek mümkündür. 2018 yılında kaban modelleri arasından kürklü modellerin de ön plana çıktığı gözle görülür bir gerçektir. Kabanın modeli, uzunluğu ya da kısalığı fark etmeksizin neredeyse her çeşit üzerinde kürk ayrıntısı dikkatleri çekmektedir. Kürk şıklığı önümüzdeki sezonlar da devam edecek gibi görünüyor.

 

 Gece Şıklığının Tercihi Modeller

 

Dış giyim tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez parçalarından biridir. Özellikle kış aylarında tercih edilen kabanların ise daha şık ve dikkat çekici olması önemlidir. Arkadaşlarınızla gideceğiniz bir gece yemeğinde ya da özel bir gecede kaban şıklığını rahatlıkla birlikte sunan birden fazla modele ulaşmak mümkündür. Moda tasarımcılar o kadar yeni detaylar ve özgün tasarımlar ortaya atmıştır ki beğenmemek mümkün değildir. Bilekler ve yaka kürklü olan ayak bileklerine kadar uzanan şık kaban modelleri gece şıklığını yansıtan nadide parçalardan biridir. Doğru kombin edilen bu model kadınlar da zarif bir görünüm oluşturmaktadır.

 

Kollarda inci detay bulunan, diz kapağında biten kabanlar da sıcak tutması ve şıklığı ile dikkatleri çekmektedir. Bu modelin renk yelpazesi de oldukça geniştir. Siyah, kırmızı, lacivert, haki yeşili, hardal sarısı gibi renkleri barındıran model uygun renk seçimi ve kalite standartları ölçüsünde şık bir hava katarken gecenize de renk katacaktır. Dilediğiniz tesettür kaban modeline rahatlıkla ulaşabileceğiniz, kaliteyi uygun fiyatlara satın alabileceğiniz kategorimizde sizinle buluşmanın haklı gururunu taşıyoruz. Kaliteli modeller bir tık uzağınızdadır.