Kapıda Ödemeli Tesettür Sitesi

Türkiye’de Online tesettür giyim alışverişi yaygınlaşmasıyla beraber Son kullanıcılara henüz internete ve online ödeme sistemlerine adepta olamamış müşterilerimize kolaylık olsun ve kendilerini güvende hissedebilmeleri için Kapıda ödemeli tesettür sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz Günden beri daha hesaplı daha kaliteli vizyonunun yanı sıra müşterilerimizin güvenliğini ve güvenirliğini korumak için Tüm Mantıklı seçenekleri Aktif olarak Kullanan firmamız, Hanımların rahatlıkla Tesettür Giyim ürünleri Satın alabilmesini kolaylaştırıyoruz.

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Kapıda ödemeli olarak beğendiğiniz bir tesettür giyim ürününü veya sitemizde bulunan Tesettürlü Hanımlar için Aksesuar Ve takı Ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

İster şal ister Elbise yada tunik veya abiye hiç farketmeksizin Tüm Türkiye’ye Tüm ürünlerimiz kapıda ödemeli olarak gitmektedir.

 

Online Alışverişin Kolaylıkları, Eğer ki kredi kartı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapar iseniz iade ve değişim işlemlerinizde bir o kadar kolay oluyor nakit paranız yine sizde kalıyor ve iade değişim işlemlerinizde tutarınız olduğu gibi tekrar kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Kapıda Ödeme’nin Avantajları ise Henüz e-ticaret ülkemizde yeterince güven kazanmamıştır.

 

Biz ne kadar üst düzey güvenlik sistemleri kulansak ilgili verileri şifrelesekte, Teknolojiye sonradan adapte olan bir ülke olduğumuzu unutmuyoruz Tüm bilgileriniz Bnaka ile sizin aranızda olup sitemiz sadece aracı Bir kurum görevini üstlenmektedir Kredi kartı ile yapılan ödemelerde.

Peki ya ?
Yurtdışına Kapıda ödemeli Tesettür Siparişi !!

Bu yönde çalışmalarımız devam etmektedir, Fakat henüz bunun için Devletler arası gerekli alt yapı oluşmadı, Şuan için bu hizmeti sağlayamamızın sebebi Bu işlemlerin Türkiye dışına çıkınca çok yüksek fiyatlar olması ayrıca müşteri bu masrafları kabul etmiş olsa bile Teslim edilmeme gibi durumlarda gidiş dönüş ve kapıda ödeme ek ücreti Firmamıza yansıyacağından dolayı bu işlemler şuan için ticaret’e uygun değildir.

 

Şu an için bu yönde bir proje için tekliflerimiz ve önerilerimiz Almanya , fransa, Danimarka , Belçika, hollanda ,Avusturya ve Avustralya gibi ülkelere iletilmektedir, Umarım Önerilerimiz ve e-ihracat tarafındaki bu başvurularımız neticelendiği ve gerekli yasal prosüdürler aşıldığı zaman Avrupa’da bulunan müşterilerimiz için Kapıda ödemeli tesettür siparişi verebilecek duruma gelecektir.

 

Türkiye Kapıda Ödemeli Siparişlerde Değişim ve iade işlemleri

Değişim ve iade gibi durumlarda, Ürün ile birlikte gelen Değişim ve iade formunu doldurarak Gelen kargoya ürünü ücretsiz olarak teslim edip iade veya değişim işleminizi başlatabilirsiniz.

 

Şimdi hemen Tüm ürünlerimizi İnceleyebilmek için zariftesettur.com adresimizi ziyaret ediniz..

Bir cevap yazın