Gamze Özkul dantelli elbiseler zarif tesettür’de

Gamze Özkul, Tesettür giyim’in özel markalarından sadece birisi fakat en çok tercih edilen markalar arasında kendini göstermektedir.

Özel tasarım ürünleri ile kişiyi özelleştirmeyi bilen ve psikolojik olarak Terapi görevi üstlenen elbise ve abiye modelleri Mutluluğa açılan Güzel giyim huzuruna Kavuşturan Büyük bir detay diyebiliriz.

 

Gamze özkul markası bünyesinde bulunan ünlü modelistler yeni model yaparken sektörde en iyi olmayı hedefleyip en iyi modelleri en kaliteli kumaşlardan yapmaktadır.

2018 Başında çıkartmış oldukları Dantelli elbise modelleri, Rana ve Aysima isimleri ile stoklarımızda yer aldı çok beğenilen modeller ortalama 78 ülke’de Tesettürlü hanımla buluştu.

Dantelli elbise hangi günlerde tercih edilmeli ?

Özel günleriniz için tercih edeceğiniz dantelli elbise modelleri günlük giyim içinde uygundur, Giyim konusuna özen gösteriyor iseniz şıklığın sınırı kesinlikle olmaz.

Dantelli tesettür elbiseler in kumaşları genellikle Fransız dantel paris dantel gibi özel dantel kumaşlardan tasarlanmaktadır, Tesettüre uygun dantelli elbiseler iç göstermez terletme yapmaz, İki türde tasarlanan modeller kloş dediğimiz geniş etekli modeller ve Balık model dantel elbise olarak tasarlanmaktadır büyük bedenler için kloş daha çok tercih edilirken Küçük bedenlerde bu oran yarı yarıyadır.

 

Gamze özkul dantel elbiselerde değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır, 24 Saat içinde ürünlerinizi kargoya teslim ederek bu işlemleri başlatabilirsiniz.

Nikah için tesettür elbise seçimi nasıl olmalıdır ?

En önemli noktalardan birisi diyebiliriz, Nikah telaşı elbise telaşı saç makyaj derken çok büyük stres zariftesettur.com üzerinde bulunan dantelli ekru elbiseler nikah için daha çok tercih edilmektedir.

En özel günlerden biri olan nikah günü Eğer durumunuz müsait ise sitemizde bulunan kaliteli ürünler sizleri temsil edebilir , zira 50 + 60 liralık ürünler kalitesi çok düşük kumaşlardan tasarlandığı için kalıp sorunu ve kalite sorunu yaşayacağınız şüphesizdir.

Kaliteli kumaşlardan tasarlanan kaliteli tesettür ürünleri Resimlerde daha kaliteli çıkmaktadır bundan önce üstünüze oturup kalitesini göstermektedir, Böyle özel günlerde Sönük kalmak ana karaktere hiç yakışmayacaktır.

 

Dantelli elbise modelleri bayram gezisi topantılar özel günler için en çok tercih edilen dikkat çekici kıyafetlerden biridir Gamze özkul markalı ürünleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın