Firmamıza Karşı Yapılan Saldırılar

facelogoSon zamanlar’da Zarif tesettür’ün hızlı bir şekilde büyümesi Bazı Kişi ve kurumların zoruna gitmiş olacakki,Firmamıza Karşı Karalama Kampanyaları Başlatmaya Çalışmaktadırlar.

 

Zarif tesettür Firması, Verdiği hizmet ve hizmet anlayışı ile Rakiplerini Geride Bırakırken, Ürün Fiyatları Konusunda Uçuk Fiyatlar karşılığında Müşterilerine ürün satmamaktadır, Tamamen amacı KAR,olmayan firma aynı zamanda marka bilinirliği çalışmaları yaparken , Bazı Rakip firmalar tarafından Bir kaç sosyal medya destekli Mecrada, Yalancı profil ve kişi isimleri ile Zarif Tesettür para iadesi yapmıyor, Zarif tesettür ürün yollamıyor gibi akla gelebilecek, çeşitli karalamalar yapmaktadırlar, Zarif tesettür’ün aynı hafta para iadesi yapmadı ve hızlı kaliteli ucuz hizmeti Rakip firmaları zora sokmuş olacakki bu denli Müşteri odaklı çalışan bir firmayı Piyasada istemmektedirler.

 

Her ne olursa olsun, Firmamız hiç bir müşterimizin Hakkına geçmemiş olup, E-ticaret firmalarında kolay kolay böyle bir durum olması söz konusu değildir.

Günümüzün en zor işlerinden biri olan e-ticaret işi’nde dolandırıcılık sahtecilik aldatma kandırma gibi durumlarda, Şikayet üzerine Büyük yaptırımlar olduğunu Bildirmek isteriz.

 

Bu Karalama kampanyaları başlatan, Akıl yoksunu kişiler tamamen Butik işi yapan ufak çaplı, Merdiven altı firmalardır.

 

Firma adresimiz İnternet sitemizde Ve bir çok firma rehberinde kayıtlıdır.

İsteyen müşterilerimiz gelip adresimizden ürünlerini kontrol ederek satın alma hakkına sahiptirler.

Tesettür giyim sektörü büyük bir sektör ve ne yazıkkı, Piyasayı Ve müşteri memnuniyetini kötüye kullanan bir çok firma mevcuttur.

 

Firmamız bütün müşterilerinin Hakkını Eşit olarak Gözetmektedir.Bu gibi uydurma Yalan haberlere itibar etmeyiniz..

 

Sevgilerle;

Zarif Tesettür.

 

Bir cevap yazın