En Yeni Tesettür Kaban Modelleri

 

tesettür kabanKolu incili tesettür kaban modelleri bu kategoride yer alan ilk modellerdir. Kollarındaki inci detayları vasıtasıyla çok daha alımlı ve zarif görünümlerin ev sahipliğini kabanları üzerinden yansıtmak isteyen hanımlar için ideal bir katalog ürünü olarak nitelendirilmektedir. Kollarındaki inciler özellikle akşam vakitlerinde çok daha gösterişli ve parlak bir dışa vurumun izlerini taşımaktadır. Aynı zamanda kendileri ve yakınları için tesettür kaban hanımlar için parka modelleri de bu kataloglarda ve raflarda yerini almaktadır. Bu parkalar yoğun kumaşları ve pamuksu yapısı ile birlikte kış aylarının vazgeçilmez dış giyim ürünleri arasında bulunmaktadır. Hafif ve doğal görüntüsü ile birlikte kısa ve uzun soluklu yolculuklar da rahatlıkla tercih edilebilir. Otuz altı bedenden başlayıp kırk dört beden kadar uzanan geniş beden seçeneği ile birlikte birçok müşteri bu yeni nesil kaban modellerini giyebilir. En moda renkleri arasında sarının bir koyu tonu olan hardal rengi fark yaratmaya devam ediyor.

 

 Yeni ve Modern Tesettür Kaban Modelleri

 

Süet kabanlar sıra dışı ve modern çizgileri ile birlikte bu kategorinin son iki üç yıl içerisinde en çok tercih edilen modelleri arasında yerini aldı. Ceket gibi görünen ama kabanın sıcaklığını ve korunaklığını tüm modellerinde taşıyan bu modellerde sezon başı olmasına rağmen cazip kampanyalar ve indirimler de söz konusu oluyor. Süet kabanların ön yüzeyinde kullanılan madeni düğmeler de dört adet olup modanın kendine özgü izlerini taşımaktadır. Bu modeller uygun bir çanta veya çizmeler ile zengin hale getirilebilir.

 

İthal kaşmir bukle ile imal edilmiş olan ürün çeşitleri de vitrinlerdeki yerini aldı. Kışın hem sıcak hem de şık bir şekilde geçirme niyetinde olan hanımlar başta siyah olmak üzere birçok ana ve karakteristik renkte arzı endam eden bu ürünleri son derece uygun fiyatlarla satın alabilirler. Beli kuşaklı olan modelleri ise hem nostaljik hem de çağdaş yansımaları ile birlikte göz doldurmaya devam ediyor. Deri kemerli olan versiyonları ise hem sosyal yaşamda hem de iş hayatında popülarite oranı yüksek bir şekilde tercih ve talep ediliyor.