En Şık Tesettür Abiye Modelleri

Üç Boyutlu Abiye Bebe Mavisi - Rana ZenAbiye modelleri bayanların özel günlerde tercih ettiği özel parçalardandır. Tesettürlü bayanlar için de tesettüre uygun olarak üretilen tesettür abiye modelleri çok ilgi görüyor. Bu abiyeler tesettürlü bayanlar tarafından özel günlerde çok fazla tercih ediliyor. Tesettür abiye modellerinde farklı ve çok özel tasarımlara yer verildiği görülüyor. Tesettür abiyelere birçok farklı kesim ve dikim modeli uygulanarak tesettüre uygun şekilde şık modeller ortaya konulmuştur.  Tesettürlü bayanları en şık şekilde özel günlere hazırlayan tesettür abiyelerde farklı birçok model yer alıyor. Her vücut tipine uygun abiye modeli tasarımı bulunuyor.  Tasarımlarda her zevke uygun modeller uygulanmıştır. Her yaşa uygun abiye modelleri tesettür abiye tasarımları arasında yer alıyor.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiye modellerinde farklı birçok model uygulanmıştır. Modeller arasında üst kısmı payetli, alt kısmı çan etek modeli olan abiye modeli farklı renkleriyle çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Güpür pelerinli balık abiye modeli de ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Bu modelde pelerin isteğe göre çıkartılıp takılabilir olması, abiyeye kullanım rahatlığı veriyor. Üstü pul payetli abiye modeli söz ve nişana çok uygun bir modeldir. Etek kısmında kullanılan tül abiyeye ayrı bir hava katmıştır.

Daha gösterişli ve dikkat çekici abiye modelleri tercih edenler için şifon kuyruklu payetli abiye modeli oldukça uygun bir modeldir. Bu abiyede balık abiye modeli uygulanmıştır. Bu sebeple tercih edenlerin fizik özellikleri önemlidir. Bu tarz modeller daha zayıf bayanlarda kendini daha iyi göstermektedir. Model baştan aşağı ışıl ışıl ve çok iddialı bir modeldir.

Şifon yelek görünümlü abiye modeli, kilo fazlalığı olan bayanların rahatlıkla tercih edeceği bir modeldir. Düz kesim abiye modeli üzerine salaş şifon yelek kullanılması elbise çok şık bir görünüme sokmuştur.

Tesettür Abiye Kombineleri

Tesettür abiye kombineleri çok kolaydır. Fiziğe uygun doğru abiye seçildikten sonra doğru türban ile abiye tamamlanır. Tesettür abiyeler uzun olduğu için ayakkabı seçimlerinde çok abartılı modellere gerek kalmaz. Tesettür abiyelerin hepsi birbirinden şık ve gösterişli modellerdir. Özel günlerde dikkatleri üzerinize çekecek birçok model tesettür abiye çeşitleri arasında yer alıyor. Modeller çok gösterişli olmasına rağmen oldukça rahattır.  Kumaş kalitesiyle ve farklı tasarımlarıyla tesettür abiye modelleri çok fazla tercih ediliyor.

 

Bir cevap yazın