Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Dantelli Tesettür Elbise, Şüphesizki yıllardır zirvedikini yerini korumaktadır.

Dantelli elbise bir çok bayan’ın vazgeçilmezleri arasındadır bir çok bayan’ın Askılığında bir adet dantelli elbise illaki vardır Biraz geçmişten gelen birazda nostaljik ve ağır olması sebebi ile özellikle orta yaşlı bayanların ve ağırlık olarak ülkemizde doğu taraflarında çok tutulan elbise modellerindendir.

 

Zarif Tesettür Olarak Doğu halkına Ağırlık vererek modern çizgiler dışına çıkmadan tasarladığımız Dantelli Elbiselerimiz ile piyasada Hakimiyeti ele alarak bir çok müşterimize sürekli dantelli elbiseler üretmekteyiz.

 

Dantelli Elbise Modelleri Neden bu kadar çok tutulduğuna değinir isek yöresel kıyafetlere yakınlığından tutunda elbiselerimizde bulunan sadelik ve ağırlık tüm bayanların üzerinde asil bir elbise olarak durmaktadır.

Sizde Bu eşsiz dokunuşla tasarlanan elbiseler ile tanışmak istiyorsanız hiç merak etmeyin her daim bu modellerimiz üretilecek ve meraklılarına sunulacaktır.

2013-2014 yıllarında en çok satılan ürünlerin başında gelen dantelli elbiseler Sadece türkiye değil arap ülkelerinde ve avrupa ülkelerinde yaşayan tesettürlü hanımların gurbetçilerin merakını cezbetmektedir.

Dantelli tesettür satın almak için E-Shop Sayfamızda Bulunan Elbise Kategorimizden ürünlerimize bakabilirsiniz..

 

167-1mor 167-2 bordo 167-2 yeşil 167-2mor 167-3 bordo 167-3 mor 167-3 yeşil 167-4 bordo 167-bordo 167-yeşil

Bir cevap yazın