Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

 

tesettür elbiseSon günlerde internet sitelerinde satışa sunulan birçok dantelli tesettür elbise modelleri mevcuttur. Sipariş verdikten kısa bir süre içinde kargo yoluyla size elbiseniz kolaylıkla teslim edilir. Bu modeller çıktığı günden beri tüm kadınların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yeni tasarım olan dantelli tesettür elbise modellerin aşağıdaki bilgiler sayesinde öğrenebilirsiniz.

 

  1. Dantelli Krep Elbise

 

Şu an iki adet renk seçeneği mevcut olan dantelli krep tesettür elbise modelinin ayrıca birçok ölçü beden seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli örme dantellerden tasarlanan bu elbise modeline kesinlikle bir göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde indirim fırsatı bulunmaktadır.

 

  1. Çiçek Kemerli Dantel Elbise

 

Sadece beyaz bir rengi bulunan neredeyse tamamı dantellerle kaplanmış olan çiçek kemerli dantel elbise modeli kesinlikle çok şık durmayı başarıyor. İnternet üzerinde birkaç ölçü beden seçeneği barındıran çiçek kemerli dantel elbise modelini kaçırmadan hemen satın almalısınız.

 

  1. Rana Dantel Elbise

 

Tam tamına altı adet renk seçeneği olan rana dantel elbise çok kaliteli dantel modellerinden imal edilerek hazırlanmıştır. Gerçekten çok güzel bir tasarıma sahip olan rana dantel elbise internet üzerinde çok fazla sayıda satılarak rekor kırmıştır. Çok güzel ve kaliteli bir şekilde hazırlanan bu elbise modeli kadınların ilgisini fazlasıyla çekmiş durumdadır.

 

  1. Alya Dantel Elbise

 

Hiçbir dantel elbise modelinde olmayan örme dantel tasarımı ile internet üzerinde en çok satış yapan kıyafetler arasındadır alya dantel elbise. Şu an için sadece iki renk seçenek özelliği bulunan bu dantel elbise modeline bir göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca alya dantel elbise indirim fırsat kampanyasında bulunan modellerden biridir.

 

  1. Selen Dantel Elbise

 

Çok kaliteli örme dantellerden imal edilen selen dantel elbise modelinin internet üzerinde beş adet renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca şık tasarımı ile birçok kadının dikkatini çekmeyi başarmıştır selen dantel elbise modeli.

 

  1. Petek Dantel Elbise

 

Gerçekten çok şık bir tasarımı bulunan petek dantel elbise modeli internet üzerinden çok fazla sayıda satılmayı başarmış durumdadır. Tek renk özelliği bulunan petek dantel elbise modeline kesinlikle internet üzerinden bir göz atmanız önerilir.