Çiçekli Tesettür Abiye Modelleri

Bayanların giyim konusunda ne kadar hassas olduklarını biliyoruz.

Tasarladığımız abiye ve elbise modellerinde istekleri göz önünde bulundurarak ona göre tasarlıyoruz, son yıllarda en çok istenilen modellerden biri çiçekli tesettür abiyeler.

Firmamız müşterilerinden gelen bu istekler doğrultusunda Sürekli Tasarımcıları bu konuda yönlendirip Talep edilen modellere ağırlık vermektedir.

 

Çiçekli tesettür abiye modelleri , Zarif tesettür’ün en çok beğenilen abiye modelleri arasında yer almaktadır. Renkli renkli abiyelerin üzerine kullanılan çiçek tasarımları ister baskı yada 3 boyutlu çiçekler işlenerek muazzam bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor.

 

Kırmızı tesettür abiye modeli’nin üzerine Krem, pudra gibi çiçekler ön planda olsada mor tesettür abiye ve bebe mavisi tesettür abiyelerde bu senenin gözde renkleri arasında yer alıyor.

 

Özellikle bebe mavisi tesettür abiyelerin üzerinde kullanılan çiçek İşlemeler Hanımların biraz daha fazla hoşuna gitmektedir.

Bunun sebebi rengin soft ve herkes tarafından Kabullenilen bir renk olmasıdır.

 

Çiçekli abiye modellerinin yanı sıra , en çok tercih edilen modeller ise tam zıttı modeller çiçeksiz ve sade modeller’de aynı orantıda tercih sebebi olabiliyor. bunun başlıca sebebi Tamamen kişilik kaynaklı olup, Kendine yakışanı giy Sözünüde unutmamak lazım, Her hanıma her model gitmiyor ne yazıkki bazen mankende veya bir başkasında gördüğünüz o çok güzel abiye sizde güzel durmayabilir.

 

Bunun için yapmanız gereken daha önceki tecrübelerinizden faydalanamak ve kendinize neyin yakışıp yakışmayacağınızı hayal gücünüzle tasarlamak olacaktır.

 

Örnek vermek gerekirse bir başkasında güzel duran abiye > o kişi size benziyormu boyu nedir kilosu nedir ten rengi nedir yüz hattı nasıl gibi sorular ile kendinizle kıyaslayabilirsiniz.

 

Abiye modellerinde Ten rengine göre Renk seçme.

Bu çok karışık bir seçimdir mesela Kırmızı Abiye , Her renkten hanıma gidebilir , Esmer , kumral , beyaz tenli veya siyahi bir hanım bile kırmızı tercih edebilirki çokta yakışır.

 

Bunun yanı sıra pudra rengi’de ortak bir renktir. Bu durumda Renk seçimi tamamen Seçeciğiniz abiyenin tasarımıylada akalı bir durum olduğunu unutmayalım.

 

Tesettür Abiye alacaksınız ve renk Seçiminde karar veremiyormusunuz ?

Size Ekip arkadaşlarımız canı gönülden yardımcı olacaktır Whatsapp destek ve sipariş hattımız olan 0545 540 6000 nolu whatsapp numaramızdan bizlere yazılı olarak sorular sorup bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp hattımız tarafında destek elemanları Tamamen Modaya hakim Alanlarında uzman kişiler tarafından destek verilmektedir.

Çiçekli abiye satın alırken renk seçimi bil hassa önemlidir doğru rengi seçtiğiniz zaman Çok farklı bir tarza sahip olabilirsiniz.

Çiçekli abiye ve tüm abiye modellerimizi incelemek için https://www.zariftesettur.com/tesettur-abiye adresimizi ziyaret ediniz.

 

 

Bir cevap yazın