Çanta ve şal Hediyeli Tesettür Giyim Satışı

Uzun zamandır tesettür giyim piyasasında çeşitli reklamlar boy göstermektedir, Sektörün büyük olmasından dolayı kendisine yer edinmek isteyen ufak firmalar müşteriyi çekebilmek için müşterileri aldatıcı reklamlar ile bağlama yoluna gitmektedirler.

Sektörün başında gelen ilk 5 Firma’dan biriyiz Kaliteli hizmet verebilmek ve gerçek kampanyalar yapabilmek, Otorite Ve sağlam temeller gerektiren bir yapıdır.

 

Geçenlerde X Bir firma, Tüm ürünlerde %50 İndirim kampanyası yaparak bütün ürünlerini yarı fiyatına satın alma imkanı sağladı.

Peki bu kampanyadan kimler faydalandı ? KİMSE , KOCA BİR YALAN evet sebebi ise sitenin erişimini kapatarak, AŞIRI İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ, Bu geçiçi problem en kısa sürede düzeltilecektir.

Peki nemi oldu ? firma insanların hayallerini umutlarını çaldı diyebiliriz , Çünkü düğün sezonuna geldi herkes bir abiye elbise alma peşinde yarı fiyatına alma kampanyası karşısında kayıtsız kalamazlardı herhalde.

Umarım sevgili müşterilerimiz,Bu şekilde aldatmaca olan kampanyaların farkına vararak kimsenin ekmeğine yağ bal kaymak sürmezler.

İkinci bir husus ise buna benzer fakat biraz daha real olan bir kampanya ki ufak çaplı bir çok sitede görürsünüz ÇANTA VE ŞAL HEDİYESİ, ne yazık ki bir dünya para vererek aldığınız abiyelerin yanında gelen çanta veya şallar son derece kalitesiz, tane fiyatı 5 tl’sını kesinlikle geçmeyecek ürünlerdir.

Güvenilir ticaret adına merdiven altı iş yapan bazı firmalar bu şekilde kampanyalar düzenleyerek etik olmayan satış tekniklerini kullanmaktadırlar.

 

Gerçek yapılan kampanyalar, Firma otoritesini yükselten ve müşteriye gerçek fayda sağlayacak kampanyalardır.

Örnek vermek gerekirse 3 AL 2 ÖDE, gerçekten 3 tane ürüne ihtiyacınız var ise bu kampanya firma ve sizin için iyi olabilir, yada 3 arkadaş toplanarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Zarif tesettür, Yılların verdiği real alışveriş tecrübesine dayanarak ve iki taraflı düşünerek, tüm alımlarınızda size avantaj sağlayacak bir kampanyayı uzun zamandır yapmaktadır.

 

Sepette %20 İNDİRİM, fırsatı ile tüm alışverişlerinizde Gerçek bir indirim kazanırsınız.

Gelen yoğun istek üzerine ileriki dönemlerde Gerçek bir kampanya gerçek kalitede 1.sınıf çanta ve şal hediyesi yapabiliriz, fakat zarif tesettür farkını göstererek bu gönderilecek ürünler kaliteli ve marka ürünler olacaktır.

Bu tür kampanyalarımızdan avrupa müşterilerimizde yararlanabileceklerdir.

 

Bir cevap yazın