Büyük beden tesettür abiye modellri

danteli-elbise-murdum-nesrin-emniyetli-1Büyük beden tesettür abiye modellri

Büyük bedene sahip olan bayanların en büyük sorunları arasında yer alan tesettürlü abiye bulma sorunu şimdilerde tarihe karışıyor. Ünlü moda tasarımcıları kilolu bayanları da unutmayarak yeni koleksiyonlarında birbirinden özel modellere yer vermiş durumdalar.

 Büyük beden tesettür abiye seçimlerinde titiz davranan bayanlara aradıkları modelleri fazlasıyla sunmakta olan yeni koleksiyonlar birbirinden özel renk alternatiflerini de beraberinde getiriyor.

Abiye modellerinde kumaşlar renkler ve tasarımlar her geçen gün yenileniyor. Günümüzde büyük beden abiye modelleri de bu değişim ve gelişim takip edilmektedir. 21 yılına damgasını vuracak büyük beden tesettür abiye modellerinin başında ise özellikle pelerinli modeller oluyor. Farklı bir duruş kazanmanıza neden olan pelerinli abiye modelleri fazla kilolarınızda olan dikkatin farklı alanlara dağılmasına neden oluyor. Özellikle omuz ve sırt bölgesinde yer alan pelerinler, şık ve asil bir duruş sergilemenize neden oluyor.

Büyük baden abiye modelleri arasında göze çarpan diğer bir model ise kloş eteklere sahip abiye modelleri olmaktadır. Olduğunuzdan çok daha küçük göstermenize neden olan bu özel abiye modelleri tesettürlü abiye modelleri içerisinden en çok tercih edilen modellerdir.

Özellikle ince kumaş türleri kullanılarak tasarlanan bu modeller, istediğiniz şık ve zayıf görüntüye kavuşmanızı sağlamaktadır. Yaz aylarında oldukça revaçta olan bu özel modeller tesettür modasının yönünü belirlemektedir.

Özellikle koyu renkler kullanılarak asilleştirilen tesettürlü abiyeler, kumaşların üzerinde yer alan pul ve boncuk detayları ile özle mekanların en şık kişisi olmanızı sağlamaktadır. Standart beden tesettürlü abiye modellerinde her ne varsa fazlasıyla tüm özellikleri üzerinde barındıran büyük beden abiye modelleri oldukça gösterişli ve özel tasarımlardan oluşuyor.

Beden ölçülerinize aldırış etmeden sizlerde düğün ve derneklerde hak etiğiniz şıklığa büyük beden abiye modelleri sayesinde kolayca kavuşabilirsiniz.

Rengârenk ve çok özel tesettürlü abiyeler sizler için 2016 büyük beden koleksiyonlarında bekliyor. Sevdiğiniz renklerden oluşan ve sizlere çok yakışacak modeller için sizlerde yılın favori büyük beden modellerine göz atabilirsiniz. Uygun aksesuar ve ayakkabılar sayesinde sizlerde göz alıcı bir şıklığa kolayca sahip olabilirsiniz

 

Bir cevap yazın