Bindallı Abiye Modelleri

bindalliBindallı modelleri, genellikle kına geceleri için özel olarak tasarlanan ve  kına gecelerine özel ışıltılı kumaşlardan tasarlanan  modellerdir. Olabildiğince süslü, gösterişli ve ihtişamlı olan bu giysiler aynı zamanda geleneksel birer üründür.

Gelin olacak kızların düğün gecesinden bir gece önce, ana ocağında kaldığı son gece olarak nitelendirilen kına gecesi, eş dost, akraba, arkadaş ve erkek tarafından bazı kişiler davet edilerek gelin adayı ağlatılmaya çalışılır. Kına yakılırken çeşitli yöresel müzikler eşliğinde ortaya duygusal anlar çıkmaktadır. En güzel oyun havaları ile kına gecesi tüm misafirler doyasıya eğlenir, bir nevi bekarlığa veda edilir.

Kına gecesi gelin adayı olabildiğince hoş bir duruşa sahip olabilmek gelenek ve görenekleri yaşatmak için bu özel giysiyi düğünden bir akşam önce olan kına gecesinde giymektedir.

 Bindallı olabildiğince süslü ve özel kumaşlardan tasarlana kına kostümlerdir. Sitemiz üzerinde sizlerin zevklerine hitap edebilecek bir birinden özel bindallılar bulunmaktadır. Her yörenin kendine has bindallı modellerini sizler için satışa sunmakta olan sitemiz üzerinde Çerkez bindallı modeli ve sizlerin geleneksel  giysilerinde n oluşan farklı modellerde bulunuyor.

Kırmızı bindallı modelleri, lacivert bindallı modelleri, Yeşil bindallı modelleri ve daha pek çok renk seçeneğinin sizler için bulunduğu sitemiz üzerinde satışa sunulan modeller özel kaliteli kumaşlardan tasarlanmıştır.

Hayallerinizi süsleyen en güzel bindallı modelleri yıkanabilir, boyası akmaz, solmaz ve çekme yapmayacak türden kaliteli kumaş tercih edilerek satışa sunulan, ünlü markaların en modern ürünleridir.

Hayallerinize yakışır bir kına gecesi yaşamak, gecenin en güzel kızı olabilmek için sizlere çok yakışacak olan işlemeli bindallı modellerinden birini tercih ederek kusursuz ve göz kamaştıran bir görüntüye kolayca sahip olabilirsiniz.

Sitemiz; siz değerli müşterilerimiz için yeni sezon trendy bindallı modellerini güncelleyerek satışa sunmaktadır en güzel modeller en özel renk ve özel tasarımlar ile sadece ve sadece sitemiz üzerinde satışa sunuluyor.

Aradığınız bulamadığını birçok modeli sitemiz üzerinden sadece birkaç dakika içerisinde kolayca sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürünün üzerine gelerek tıklamanız ve ürüne ait detayları gözden geçirmeniz ve beden ölçünüzü seçerek “sepete ekle” butonu sayesinde satın alma işlemini onaylamanız gerekmektedir. Bu şekilde istediğiniz ürünü 3 iş günü içerisinde elinizde bulabilirsiniz. Hem de 75 tl üzerindeki siparişlerinizde kargo ücreti ödemeden.

Bir cevap yazın