2018 Tesettür Tulum Modelleri Zarif Tesettür’de

2017 Yılında kendini gösteren Kapalı giyim tesettür tulum modelleri, Çok fazla istek gelince 2018 Yılına çok daha tutarlı Tamamen Tesettür’e Hitap eden Tulum modelleri Zarif tesettür Tasarımcıları Tarafından Tasarlandı.

2018 Yılında Tesettür tulum modelleri ünlü markaların ve tasarımcıların imzasını taşıyarak zarif tesettür tulum kategorisinde yerini alacak.

Bu günlerde yavaş yavaş stoklarımıza giren ve web sitemizdeki yerini alan tulum modelleri tesettürlü hanımlar için Özel tulumlar olarak yerini alıyor.

 

Büyük beden Tesettür tulum modelleri

En çok gelen taleplerden birisi olan Büyük beden tesettür tulum ihtiyacını göz önünde bulunduran zarif tesettür Çalıştığımız markalar ile özel antlaşma sağlayarak Büyük beden hanımlar için vücut hatlarını belli etmeyecek Özel tasarım tulumlar tasarlandı.

54 Beden tulum modelleri , sitemiz üzerinde yer alırken 36 beden tulum modelleri ile 54 beden arasında https://www.zariftesettur.com/tulum-modelleri adresimizden modellerimizi inceleyip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

2017 Yılında en çok Tutulan Tesettür Tulum Renkleri.

2018 Yılına sayılı günler kala 2017 yılında en çok tutulan satın alınan tesettür tulum renkleri , Haki , siyah , bordo , saks , ekru , kırmızı, yeşil , fuşya , Gül Kurusu, Mor, Pudra ve Kiremit Renkleri en çok tutulan tesettür tulum renkleri arasında yer almaktadır.

Diğer çok tutulan tesettür tulum modelleri ise kolsuz olarak tercih edilen tulum modelleridir.

Bu tulumlar içinden gömlek vs Tarzı diğer kıyafetler ile kombinlenerek tercih edilmektedir.

Bu modeller henüz çok fazla rağbet görmesede Tam tulum modelleri Çok fazla tercih edilmektedir.

 

2018 Yılının ön görülen tesettür tulum renkleri

Yine haki ve bordo renkleri başı çekecek gibi duruyor siyah gülkurusu ve fuşya renkleri onun devamında 2018 yılının favori renkleri arasında yer alacaktır.

 

Sezonun en çok beğenilen Tulum tasarımcıları , Ahunisa , An nahar , Piennar , Sümay Moda, Sure ve Rana zen gibi tasarımcılar Tasarlamaktadır.

 

Bol Tesettür Tulum Modelleri,

Özellikle Büyük Bedenlerde tercih edilen bol giyim Tarzı tüm tulum bedenlerinde tercih edilmektedir.

Tesettür giyim’in Öncülerinden olan zarif tesettür 2017 yılında Sektörün ALTIN MARKA’sı seçilerek Bir ilki gerçekleştirip Tesettür giyim sektöründe En iyi firma olarak Seçilmiştir.

Büyük Beden hanımlar için Türkiye’de en çok özel tasarım büyük beden tesettür giyim modelleri olan tek firmayız.

Tüm Özel tasarımcıların büyük beden Kreasyonları zariftesettür.com’da Sizleri bekliyor.

 

 

Bir cevap yazın