2017 Yılının Favori Tesettür Abiye Modelleri

2017 yılının favori tesettür modelleri arasında yer alan balık model, kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Nişan konseptine uygun olacak balık modellerini, okul mezuniyet balosunda bile giyebilirsiniz. Okul mezuniyet balosunda balık model bir etek ve krep kumaş bluz ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade balık model abiyenizin üst kısmı detaylı işlemeli olanları tercih edebilirsiniz. Bu görüntü göz yormayacaktır. Uygun renkte eşarp veya şal ile modern bir çizgi yakabilirsiniz. Balık model etekleri ceketler ile de kombin yapabilirsiniz. Yazlık, ince kumaş ceketlerin boyu basen hizasında olursa boyunuzu kesmeyerek uzun gösterir. Balık etek ve abiyelerde ayak hareketleri kısıtlı olacağından daha önce birkaç kez prova yapmalısınız. İlk defa girecekler için bu durum geçerli olsa da daha önce benzeri tarz giymiş olsanız da en az bir kez provasını yapın.

Detay İşlemeli Abiye Modelleri 

Tercihe bağlı olarak her tarzda alıcı olmak için üretilen, abiye modellerini seri üretim tekniğiyle üreten firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan duyulmuş marka olanları bünyelerinde bulunan moda tasarımcılarıyla abiyelerin önce elde çizimim yapmaktalar. Abiye modelleri, giyilecek organizasyon sahibine olan yakınlığıyla orantılı bir şekilde etki etmektedir. Bir arkadaşınızın düğününde giyeceğiniz abiye ile kendi akrabanızın düğün veya nişanında giyeceğiniz abiye değişebilir. Ağır süslemelerden oluşan kadınlar için 2017 yılının favori tesettür abiye modelleri arasında yer alan abiyeler bulunmaktadır. Bu abiye modellerinden biri olan yarasa kol veya pelerinli modelleri ile şık ve rahat olabilirsiniz. Hareketi kısıtlayan bir model olmadığı için tül şifon kumaşıyla gecenin en rahat ve şık kombinleri arasında yer alacaksınız.

Tek parça şıklığı tercih etmeyen kadınlar için 2 parça olarak kombin yapılan takım abiyelerde bulunur. Etek ve ceket olarak giyilen takım abiyeler biraz klasik bir görüntü verse de oldukça şık bir modeldir. Takım yerine, üstü ceket gibi altı ise şifon kumaştan üretilen abiyeler, 2017 yılının favori tesettür abiye modelleri arasında yer almaktadır. tüm ürünlerimizi incelemek için Buraya Tıklayın..

Bir cevap yazın