2017 Sonbahar-Kış Tesettür Modası

2017 Sonbahar-Kış Tesettür Modası

Günümüzde tesettür giyimde modanın önemi gitgide artmaktadır. Daha önceleri tesettür giyimde moda akımı denen bir şey yoktu ve tesettürlü kadınlar az seçenek arasında hapsolmaktaydı. Günümüzde tesettür giyimde seçenekler çoğaldı ve tesettürlü kadınlar, kendilerini daha rahat ifade etmeye başladı. Peki, 2017 Tesettür Modası Ne Olacak?

2016 yılında olduğu gibi bu yılda da sonbahar-kış sezonu oldukça şık geçecek. Özellikle fular yaka gömlekler göz dolduracak. Bu yılın modasında fular yaka gömleklerin en çok tercih edileceği düşünülmektedir. Montlarda ise kapitone modeller raflarda yerini alacak.

Tesettür giyim modası çok renkli bir yöne kaymaya devam ediyor. Özellikle kapitone modellerde çift renk kullanımı çok fazla gözlenecek. Tabi önceki sezonlarda da çift renk hakimdi ancak zaman geçtikçe bu renkler ve tasarımlar daha cesur bir hale gelecek. Etek, elbise, abiye ve tuniklerde en çok çiçek desenleri yer alacak.

Pardesülerde çok fazla değişim gözlenmeyecek. Tek rengin hakim olduğu pardesüler yerini korumaya devam edecek. Tabi bu sezonla birlikte renkli pardesüler de piyasada yer edinecek.

Feracelerde yarasa kollar, pullu detaylar ve çeşitli desenler göze çarpacak. Çiçek desenleri burada kendine yer edinecek ve belki de 2017 yılına çiçek desenleri damga vuracak.

 

Bir cevap yazın