2016 tesettür abiyeler

sema-simsek-ekru-zincirli-abiye-32016 tesettür abiyeler

2016 yılında düğün mevsimi son hızla devam ederken önümüzdeki günlerde tesettür abiye ihtiyacı duyan bayanlarımız için 2016 tesettür abiye modelleri hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Düğünlere yakışır fakat tesettür dünyasına da ayak uyduran modeller oldukça özle moda tasarımcılarının imzalarını taşıyor. Özellikle simli ve pullu kumaşlardan tasarlanmış tesettürlü elbiseler bu senenin favori modelleri olarak öne çıkıyor.

Payetli tesettürlü elbise modelleri genç bayanların tarafından en çok tercih edilen modeller oluyor. Bel kısmı oturan ve belden aşağıya kloş inen uç uç etekler, 2016 düğün ve nişan cemiyetlerinin bir numaralı tesettürlü abiye modelleri oluyor.

Fraklı yaş gruplarına hitap eden tesettürlü abiye modelleri bayanların kilolarına uygun olarak değişkenlik gösteriyor. Büyük beden abiye modellerinde yer alan en çarpıcı renkler; siyah ve bordo renkli tesettürlü abiye elbise modelleri olmaktadır.

Abiye modelleri konusunda bu sezon çok büyük farklılıklar bulunmuyor. En çok göze çarpan simli kumaşların daha yaygın olarak kullanılmış olmasıdır.

Tesettürlü abiyelerde özellikle etek kısımları bu özel kumaşlardan tasarlanarak satışa sunulmaktadır.

Bileklere kadar uzanan etekler sizlerin hem uzun hem de istediğiniz şıklığa bürünmesine neden oluyor.

tesettür abiyeler, düğünlere yakılır renklerden oluşuyor. Siyah, bordo, yeşil ve altın sarısı renklerden oluşan abiyeler yılın favori abiye renkleri arasında yer alıyor.

Düğün sezonunun yaz aylarına denk gelmesinden yola çıkılarak özellikle uç uç kumaşlar tercih ediliyor. Üzerinizde fazla yük oluşturmayan bu özle modeller, aynı zamanda doğal ve masum bir güzelliğe bürünmenizi sağlıyor.

Beden hatlarınızı belli etmeyecek kesimlerden oluşan tesettürlü abiyeler, düz ve katlı kesimlerden oluşuyor.

2016 tesettür modasında desenli kumaşlarda ön plana çıkıyor. Özellikle siyah ile sarı renginin bütünleştiği desenli kumaşlarda aksesuar olarak uzun kolye modelleri tercih ediliyor.

Şık bir duruşa sahip olabilmek için sizlerde tercihlerinizi 2016 yılının favori tesettürlü elbise modellerinden yana yapabilirsiniz.

Hem göz alıcı hem de içerisinde rahat edebileceğiniz modeller için sizlerde ünlü markaların imzalarını taşıyan modellerden yana tercihler yapın.

Tesettür modası için tasarlanan bu özle abiye modellerinin yaka kısımları tam olarak boynunuzu kapatabiliyor.

Bir cevap yazın